SLO Poczekajka

Forum poświęcone ministrantom z Poczekajki

Ogłoszenie

Forum jest jak narazie oficjalne ale już trwają prace nad stroną www. Proszę aby każdy z opiekunów grupy napisał mi prywatną wiadomość z imieniem i nazwiskiem.

#1 2012-04-22 16:49:06

 EFEC4TOR

Administrator

Punktów :   

Małe zmiany :)

Jak można było się spodziewać niewiele osób korzysta z tego forum, między innymi dlatego że 3/4 ministrantów nie ma pojęcia o jego istnieniu.
Mam kilka propozycji do zmiany tego faktu, otóż:
- Dać adres htpps forum każdemu opiekunowi grupy, aby dał adres swoim ministrantom;
- Zmienić zdjęcie forum - w końcu ma być to forum ministrantów więc może zdjęcie tego typu;
- Zadbać o wygląd forum bo na razie widać że jest to gotowiec

To jest kilka moich propozycji, aby forum było bardziej rozpowszechnione i używane przez ministrantów i opiekunów grup
Jeśli macie  jakieś pomysły zamieście je w postach.

Offline

 

#2 2012-04-22 20:29:28

Bunio

Administrator

Punktów :   

Re: Małe zmiany :)

1.Raczej wydrukuję adres forum i zawieszę w zakrysti.
2.Dzisiaj rozmawialiśmy już na ten temat.
3.Poszukam lepszej skórki.

Offline

 

#3 2012-04-23 22:30:23

prezesso

Administrator

Punktów :   

Re: Małe zmiany :)

1. Jak już to w zakrystii a nie w zachrystii
2. EFEC4TOR ma dużo fajnych pomysłów więc ustanów go adminem i niech Ci pomoże ogarniać forum a Ty się zajmij stroną
3. Co do wywieszania adresu w zakrystii to bym z tym poczekał do momentu aż to forum będzie już ogarnięte.
4. Co do tego temat "kontakt z opiekunami" to tam podałeś maile do br. Tomasza G. i br. Piotra A. a oni już nie są opiekunami.
Ode mnie to tyle. Mam nadzieję że coś z tego będzie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hwdpteam.pun.pl www.mojegotowanie.pun.pl www.aliensar.pun.pl www.jumpstylepassion.pun.pl www.ewf-e-fed.pun.pl